2015 рік для профспілок ювілейний. Ми святкуємо 110 років і шлях пройдений профспілками за ці роки не можна назвати легким. Як і наша обласна організація профспілки працівників освіти і науки України, так і наша первинна профспілкова організація університету протягом значного проміжку часу відстоює права і гарантії своїх членів профспілки, які прописані в Законі України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», Статуту профспілки та других законодавчих актах всіх рівнів.

     Станом на 1 січня 2015 року первинна профспілкова організація Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого налічує 2407 членів профспілки – які об’єднані у 90 профгруп. Профспілковий комітет проводить постійну роботу щодо збільшення профспілкового членства.

     Первинна профспілкова організація Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого у 2009 році отримала державну реєстрацію у якості юридичної особи та представляє інтереси членів профспілки університету. В 2014 році первинна профспілкова організація пройшла перереєстрацію і підтвердила свої повноваження.

       У профспілковому комітеті створені та працюють такі постійні громадські комісії: з організаційно-інформаційної роботи, з охорони праці, з контролю за об’єктами громадського харчування, соціально-економічних питань, житлова, спортивна, комісія по роботі з молоддю, з культурно-виховної роботи, комісія по роботі з дітьми, комісія з оздоровлення, комісія з соціальної допомоги пенсіонерам ветеранам війни, праці.

     Комісії проводять свою роботу у відповідності до Статуту, мають затверджені положення, плани роботи. Голови комісій звітують про свою роботу на засіданнях профспілкового комітету. За результатами звітів ухвалюються рішення та рекомендації щодо покращення роботи.

     Однак, визначальною у діяльності профспілок, завжди була турбота про окрему людину. І саме небайдужість, повага людей, професіоналізм привела таких ентузіастів профспілкової роботи в наш профспілковий комітет, які працюють на громадських засадах – де ви відчуваєте себе під надійним захистом.