Голова профспілкового комітету Університету В.Г. Білик та директор спортивного клубу М.І. Гоєнко отримали від Генерального консула Республіки Польща в Харкові Станіслава Лукасіка нагороди за перемогу в ХV ювілейному легкоатлетичному кросі присвяченому пам’яті жертв тоталітаризму

13 березня відбувся офіційний прийом з нагоди вручення нагород переможцям та призерам традиційного міжнародного легкоатлетичного кросу «Пам’яті жертв тоталітаризму». Змагання проводилися під патронатом  Генерального консула Республіки Польща у Харкові.

Перше місце на дистанції 12 км здобув М.І. Гоєнко, а збірна команда Університету здобула перше місце в змішаній студентській естафеті 4х1000м.

Призи та нагороди переможцям вручив Генеральний консул Республіки Польща у Харкові пан Станіслав Лукасік.